Ve velkém, někdy až nesnesitelném vedru, jsme se s dětmi vydali do Zoologické zahrady v Ústí nad Labem. Hned na začátku byla pro mnohé děti zážitek jízda vlakem a posléze MHD v našem krajském městě. Vybaveni velkou svačinou a dostatkem tekutin jsme poznávali život nejrůznějších známých i m=ně známých zvířat. Mnohá z nich exotická, některá pak méně. Čas samozřejmě zbyl i na osvěžující zmrzlinu. Mnozí z nás záviděli tučňákům a tuleňům jejich vodní radovánky. Všem rodičům a dětem přejeme krásné a prázdniny plné nezapomenutelných zážitků.



